Xiaomi Ve Son Teknolojik Ürünleri

Xiaomi Ve Son Teknolojik Ürünleri

4 Mart 2020 0 Yazar: Soner Güner

Xiaomi günümüzde pek çok teknolojik ürünle göz önüne çıkmaktadır. Çin merkezli bir firma olarak öne çıkan Xiaomi Pekin’de üretim gerçekleştirmektedir, Xiaomi günümüzde herkesinde bildiği gibi çok büyük bir telefon üreticisidir, öyleki ülkemizde bazı merkezi konumlarda kendi mağazalarını bile açmış bulunmaktadır. Ülkemizde telefon modelleriyle göze çarpan firma, çeşitli firmaların getirdiği Xiaomi wifi çoğaltıcıdan tutun farklı bir çok ev araç gereçlerini internetle buluşturup akkılı bir ağ yaratmaktadır. Öyle ki bu kapının kilidini açmaktan tutun akıllı aydınlatmalara kadar a’dan z’ye bir sürü teknolojik ürünle göze çarpmaktadır.

Xiaomi Teknoloji Rekabeti

Xiaomi Ve Son Teknolojik Ürünleri

Xiaomi Ve Son Teknolojik Ürünleri

Öyle ki günümüzde bir çok firmayla rekabet içine giren firma ekonomik olarak sunduğu akıllı teknoloji sayesinde tam bir fiyat performans ürünleri üretmektedir, karşılaştırdığımızda bir çok dünya devi teknoloji firmalarına bile rakip olarak görülmektedir.

Öyle görünüyor ki bu yolda hızla büyüyen firma şimdiden sektörü eline almaya ve rakiplerinin politikalarını gözden geçirmesine sebeb olmaktadır. Girdiği her sektörde adından bahsettiren firma piyasaya ucuz fiyata kaliteli ürünler sunmasıyla beraberinde tüketicilerin bir numaralı tercihi olma yolunda hızla ilerliyor.

Xiaomi Neden Tercih Edilmeli?

Tam olarakta bilirttiğimiz gibi Xiaomi tabi ki fiyatından dolayı tercih edilebilir, fakat bu tek etken değildir ucuz fiyata kaliteli ve aynı zamanda teknolojik bir çok yeniliği bize sunan firma, yazılımı bakımından’da bir çok özelliği desteklemekte ve ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Öyle ki firmanın çıkardığı Mi Home uygulaması sayesinde aldığınız bir çok ürünü bir birine entegre bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor.

Son çıkan telefon modellerini yakından incelediğimizde 5G teknolojisini benimsemeleri işi ne kadar ciddiye aldıklarını göstermektedir.

Xiaomi Fiyat Performans Telefon Modelleri

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

128 Gb Depolama alanı – 6Gb Ram’i – 4500 mAH Bataryası Ve 64 Mb Kamerasıyla birlikte MediaTek Helio G90T işlemcisiylede öne çıkan modeli ülkemizde tam bir fiyat performans ürünü olarak öne çıkmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

32 Gb Depolama alanı Ve 3 Gb ram olarak göze çarpan modeli iki farklı seçenekle karşımıza çıkmakta. Aynı zamanda 64 Gb Depolama alanı ve 4 gb ram’iyle 12 Mp kamera özelliğine sahip ürün Qualcomm Snapdragon 636 işlemcisiyle göz önüne çıkamakta ve seçenekleriniz arasında yerini almaktadır.

Xiaomi Mi 9T

64 Gb Depolama alanı ve 6 Gb Ram’iyle birlikte Qualcomm Snapdragon 730 işlemcisiyle ve üsten açılan pop-up kamera özelliğiyle dikkat çeken ürün, seçim yaparken göz önünde bulundurulmalıdır.

Xiaomi> Redmi Note 8

64 Gb Depolama alanı ve 4 Gb Ram’e – 4000 mAH Batarya kapasitesine ve Qualcomm Snapdragon 665 işlemcisine sahip telefon modeli geniş ekran sevenlerin tercih edebilcekleri bir diğer modeldir.

Not: Ülkemizdeki fiyatları değişkenlik gösterdiğinden dolayı telefon modellerinin fiyatları paylaşılmamıştır. Bakıldığında bütün modellerin piyasada çok tercih edilen fiyat performans ürünleri olarak göz önüne çıktığı gözlemlenmiştir.